ремонт кофемашин DeLonghi ECP
Часті проблеми:
Накип, ремонт / заміна штуцера, заміна перехідників, трубок, ущільнювачі гідросистеми

Ремонт кавоварок DeLonghi ECP 35.31 в Києві і Харкові

В даному розділі ми розповімо про ремонт кавоварки DeLonghi ECP 35.31 та можливі несправності!

Нові кавомашини Delonghi з легкістю можна віднести до дизайнерських шедеврів. Популярність даного бренду проглядається в першу чергу великою кількістю їх власників.

На жаль, будь-яка кавоварка рано чи пізно вимагає технічного обслуговування або ремонту. І тут завжди потрібно знати, до кого звернутися і як оперативно вирішити питання про якісне обслуговування кавомашини. Ми є авторизований і офіційним сервісним центом ремонту кавомашини Delonghi. Грунтуючись на більш ніж десятирічний досвід, наші фахівці правильно зроблять діагностику апарату та проведуть ремонт кавомашини. А після, дадуть грамотну консультацію щодо подальшої експлуатації кавомашини.

Оперативність ремонту гарантована наявністю оригінальних запчастин на нашому складі, а низька вартість ремонту кавомашини партнерством з виробником!

Які несправності найчастіше трапляються з кавоварками Delonghi:

1. Накип — найпоширеніша помилка, яка впливає на смак і приготування кави. Кавове обладнання обов’язково повинно проходити процедуру чищення від накипу. Професійне чищення кавомашини допоможе уникнути поломок в майбутньому, що заощадить час і гроші. Згідно з інструкцією чистка кавомашини Delonghi повинна проводитися тільки спеціально призначеними для цього засобами, інакше можна нашкодити апарату. Самостійні спроби очистити кавове устаткування іноді призводять до поломок, безпечніше довірити цю процедуру фахівцям.

2. Попадання в кавомолку вологи або сторонніх предметів призводить до затуплення жорен і як наслідок прцюють з помилкою, або зовісм заїдають кавові зерна. Така несправність може стати причиною розбивання кавових зерен або таблеток всередині кавомашини і розкидання кавових відходів.

3. Заміна ущільнювачів (уплотнителей), дрібної електроніки. Як і будь-який інший апарат, кавомашини потребують постійної заміни дрібних частин. Якщо у Вас проблеми з приготуванням кави через тиск в кавомашині або несправності кнопок, дисплею чи датчиків — їх краще усунути.

4. Бункери води кавоварок Delonghi можуть вислизнути з руки і при падінні практично неминуче розбиття їх об підлогу. Міцно тримайте бункер води, коли Ви його знімаєте для наповнення водою. Не ставте бункер для води на поверхню, з якої можуть його випадково зіштовхнути! Ми можемо замінити бункери для води, кави та жмиху.

5. Блоки живлення Delonghi. При змінах напруги вони можуть бути пошкоджені, так само як і інша техніка. Відповідно кавові апарати повинні бути підключені до надійних джерел живлення. У ряді кавоварок мали випадки виходу з ладу дисплейних модулів через статичні проблеми з напругою.

Записатися на ремонт або технічний огляд в Харкові чи Києві можливо в контактній формі нижче:

Ми на соціальних сторінках:

Заявка на ремонт

    Схожі кавоварки

    Ремонт кавоварок Krups (Крупс)

    Обслуговування та Ремонт кавових машин Krups (Крупс) в Києві і Харкові. Авторизований сервісний центр ремонту кавового обладнання Крупс Україна

    Схожа на мою!
    Ремонт кавоварок Krups (Крупс)