Що таке послуга «сервісне обслуговування» в нашому сервісному центрі? ⠀ Це комплекс профілактичних робіт для якісної роботи кавоварки. ⠀ А саме: чистка від накипу і кавового жиру, чистка та змащування блоку заварювання, чистка молочної системи, контроль якості приготування напою і загальна чистка обладнання.

Для чого це потрібно? В першу чергу відкладення накипу ускладнює проходження води для приготування кави та впливає на температуру напою. Іншими словами кави наливається дуже повільно або може бути холодним. Кавовий жир спотворює смак кави, додає присмак гіркоти або прілості.

⠀ Тепер про те як змелювати каву. При великому подрібнені кави, напій не встигає заваритися і буде водянистим, при занадто дрібному — буде повільно наливатися (капати) і при цьому бути перепалений на смак. ⠀ В автоматичних кавоварках чистота і мастиво блоку заварювання важлива для його плавної роботи і зменшення зносу частин. Не обслужений блок заварювання може бути причиною ненасичені кави і не сформованої макухи. Так само через відсутність мастила з’являється скрип, що є наслідком підвищеного навантаження вузлів, через що часто кавоварка може викидати суху змелену каву в бункер. Загальна чистка має на увазі не тільки зовнішню мийку кавомашини, всіх бункерів і піддонів, але також прочищення дренажних каналів, усунення цвілі і сторонніх неприємних запахів (і таке буває). ⠀ Обьем загальної чистки визначає сам сервіс-інженер. Якщо потрібно чистка молочної системи (автокапучінатора або молочного графіну) або необхідні додаткові зусилля для усунення складних забруднень, пов’язаних, наприклад, з розбиранням кавоварки або застосування більшої кількості миючих засобів — це узгоджується з Вами заздалегідь. ⠀ Вартість сервісного обслуговування з усіма витратними матеріалами автоматичної побутової кавомашини у нас становить 400грн., Якщо кавоварка ручная- 350грн.